Головна > Новости

Новости


Майстер-клас з вітриністики від Сольмаз Фуляді

Очі є вікнами душі — вітрини ж розкривають душу магазину. 22 лютого архітектор Сольмаз Фуляді, керівник студії Persian Primavera, в рамках форуму «Індустрія торгівлі 2017» проведе майстер-клас з вітриністики.

Сольмаз трохи зануриться в історію вітриністики, розповість про типологію вітрин, розкриє секрети створення успішної інсталяції, закцентує увагу на бюджетних рішеннях, зупиниться на типових помилках в оформленні вітрин.

Спеціальний гість на майстер-класі — компанія Expolight, що займається розробкою нестандартних концептів освітлення. В центрі уваги — LED і альтернативи, вирішення нестандартних завдань з освітлення малими бюджетами, приклади реалізації світлових концептів в українському і світовому рітейлі, вплив світових рішень на споживчий досвід.

Реєстрація на майстер-клас

13.02.2017

  Новини

Всі новини

  Бліц-новини

01.02.2016 14:15
Арт Пирамида Групп теперь глобальная компания Sicore! Реализовав десятки успешных проектов в Европе, Арт Пирамида выходит на глобальный уровень - теперь компания Sicore.

28.01.2016 10:42
Компания "Сайкор"выполнила вывеску для ювелирного салона Golden Place, г. Белосток, Польша. Вывеска изготовлена из материала Aluprom c объемными элементами и подсветкой. Размер - 17,7 х 0,54.