EN      RU
Головна > Новости

Новости


«Спілка Автоматизаторів Бізнесу»: бізнес успішний, коли автоматизований!Запрошуємо відвідати стенд «Спілки Автоматизаторів Бізнесу», де Ви зможете отримати консультації спеціалістів з впровадження та супроводу інформаційних систем які ефективно використовуються на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, складах, логістичних центрах.

«Спілка Автоматизаторів Бізнесу» – громадська організація, яка об’єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Компанії, що входять до Спілки, можуть допомогти користувачам в підборі технологій для вирішення будь-яких бізнес-задач, надати послуги з впровадження та супроводу інформаційних систем для управління та обліку, в тому числі програмних продуктів «1С:Підприємства». Це висококваліфіковані команди з великим досвідом роботи на ринку автоматизації, багато хто працює понад 20 років, що мають чимало реалізованих успішних проектів.

08.02.2018