17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Flylights допоможе привернути увагу клієнта: яскраво, доступно, динамічно

Мрієте бути помітнішими за конкурентів? Хочете, щоб клієнти приходили саме до вашого магазину, а не до сусідньої крамниці? Є необхідність швидко і красиво змінювати рекламні блоки? Тоді приділіть кілька хвилин цій статті і обов`язково завітайте на форум «Індустрія торгівлі». Тут ви знайдете відповіді на свої питання та зробите бізнес яскравішим.

В інтенсивному інформаційному потоці за увагу споживача доводиться жорстко боротися і на цю боротьбу залишаються секунди. Якщо клієнт не звернув своєї уваги на ваш бізнес, то він звернув її на конкурента, який був помітнішим. Це не означає, що ваш товар або послуга не влаштували споживача, можливо, він просто не знав про них.

Якщо ви вже пробували багато варіантів, але результат не виправдав очікування – не впадайте у відчай, а додайте «життя» у свою рекламу. В цьому допоможуть світлодіодні екрани, які приходять на заміну статичним вивіскам, перетворюючи їх у повноцінний комунікаційний простір. LED екрани не тільки позначать ваш торговий об`єкт і розкажуть про продукт та акції, але створять правильну атмосферу і настрій.Світлодіодні вивіски привертають увагу з великих відстаней, змушують зупинити погляд. За даними досліджень, які проводили світові психологи, на яскравому динамічному зображенні увага людини зосереджується на 15% довше ніж на статичній картинці. Крім того, світлодіодні екрани помітніше звичайних білбордів на 70%. Вони не мають обмежень у розмірах конструкції та забезпечують широкі можливості відтворення: від заздалегідь підготовленого матеріалу до online трансляції у реальному часі. Така продукція підходить як для великого, так і для малого бізнесів. Може стати не тільки додатковою медіаплощиною для великого ТРЦ, а й особливою «родзинкою» невеликого магазину або SPA салону.Дізнатися про різновиди світлодіодних екранів, подивитися реалізовані проекти, отримати інформацію про особливості використання і вартості LED продуктів можна у одного з експонентів форуму «Індустрія торгівлі» – Flylights. Представники компанії, які будуть працювати на стенді № B243 розкажуть про це. Крім того, всім бажаючим буде надана можливість взяти участь у безпрограшній лотереї та виграти персональну знижку: 10, 15 або 20%, з якою придбання світлодіодного екрану стане ще приємнішим.Нагадаємо, що в Києві розташований завод з виробництва електроніки Flylights Factory, який виробляє світлодіодну продукцію. До речі, вона отримала сертифікати європейської відповідності СЕ. Варто враховувати, що співпраця з українськими виробниками позбавить вас від ряду ризиків і проблем, пов`язаних з гарантійним терміном, якістю продукту, постачанням комплектуючих та роботою з контентом. Місцева компанія оперативно надасть консультаційну допомогу, технічну підтримку, ремонт або заміну обладнання.

http://fly-factory.com/video/FLY_FACTORY_23-10-2017.mp4

Зробіть свій бізнес яскравішим!

Інформаційна довідка: Flylights спеціалізується на комплексних рішеннях з виробництва, монтажу та сервісного обслуговування світлодіодних екранів і вивісок, а також іншої LED продукції. З 2009 року компанією реалізовано понад сім тисяч успішних проектів різної складності. Головний офіс і виробничі потужності розташовані у Києві (Україна). Більш детально на офіційних сайтах flylights.com.ua, fly-factory.com.

13.02.2018