17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

"СКАНДРАЙВ" презентує сучасні мобільні пристрої для роботи зі штрихкодами UROVO та IDZOR

Компанія "СКАНДРАЙВ" візьме участь у форумі «Індустрія торгівлі 2018», що відбудеться 20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Компанія "СКАНДРАЙВ" — ексклюзивний дистриб`ютор сучасних мобільних пристроїв для роботи зі штрихкодами торговельних марок UROVO та IDZOR на території України. Визнані азійські лідери терміналів збору даних і mPOS-рішень, що йдуть в ногу з часом та пропонують найширший модельний ряд обладнання на ринку автоматизованих рішень, високий ступінь надійності та функціональності. Ми забезпечуємо ринок професійними рішеннями для ідентифікації двовимірних, лінійних штрихкодів, автоматизованими мережевими системами, RFID-обладнанням, комплексними системами автоматизації бізнес-процесів.

Наша компанія також є розробником програмного забезпечення на базі мобільної платформи 1С для терміналів збору даних із вбудованими сканерами штрихкодів в Україні. Розроблене нашою компанією програмне забезпечення призначене для автоматизації роботи у торговельних центрах і магазинах, на складах, у сфері логістики, мобільної торгівлі та може використовуватися для різних операцій з обліку і контролю за товарообігом. Універсальність нашого ПЗ дозволяє легко працювати з різними базами даних та інформаційними системами керування підприємством, такими як WMS, ERP, SOLVO, SAP, 1С, MS SQL, Oracle, Axapta, "Парус" та ін.

Співробітники компанії "СКАНДРАЙВ" мають великий досвід в оптимізації бізнес-процесів, розробці та упровадженні рішень, інформаційній і технічній підтримці власних та партнерських продуктів, розвитку маркетингу та дистрибуції брендів, післяпродажному супроводі та сервісному обслуговуванні.

Переваги нашої компанії:
- Термінали збору даних UROVO з драйвером, розробленим компанією "СКАНДРАЙВ", отримали сертифікат "Сумісно! Система програм 1С: Підприємство".
- Продукція компанії UROVO завоювала довіру і визнання з боку таких клієнтів, як CHINA POST, FedEx, UPS, DHL, TNT, Starbucks, KFC та ін.

http://urovo.com.ua

13.02.2018