17 - 19 березня 2020
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Великий переїзд! «Франчайзинг», «Індустрія торгівлі» та Фермерський ярмарок контрактів відбудуться на новій локації!12 – 14 березня виставка «Франчайзинг», форум «Індустрія торгівлі» та Фермерський ярмарок контрактів зберуть українське підприємництво, рітейл, ресторанний бізнес та фермерство у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на новій локації. Організатор події — компанія «Євроіндекс».

Головною цьогорічною новиною є переїзд виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» на нову локацію у містечко Березівка на Житомирській трасі за 20 км від Києва, що відкриває абсолютно нові масштаби і перспективи для подальшого розвитку. Велика земельна ділянка з можливостями поступового розширення, транспортна доступність без заторів, логістична зручність при монтажі та демонтажі експозиції, просторий майданчик для паркування автомобілів, полігон для демонстрації великої техніки в дії, організований трансфер, готелі на будь-який смак поряд — усе це дозволить створити виставковий центр міжнародного класу, якого так потребує Україна. Дістатись до «КиївЕкспоПлази» учасники та відвідувачі зможуть від станції метро «Житомирська» безкоштовними експрес-автобусами всього за 20 хвилин, інтервал руху 10 – 15 хвилин.

Відкриють перший сезон у «КиївЕкспоПлазі» виставка «Франчайзинг», форум «Індустрія торгівлі», Фермерський ярмарок контрактів, що утворюють унікальну комбінацію подій для підприємців, рітейлерів, рестораторів та фермерів. Усі, хто мріє про власний бізнес, зможуть придбати тут франшизу магазину або ресторану на свій смак, обрати інноваційне обладнання для їх оснащення, укласти контракти на постачання крафтової продукції безпосередньо з фермерами, а також матимуть можливість отримати додаткове фінансування для розвитку бізнесу від банків – учасників виставки.

І вибір є! Цього року подія презентує компанії з України, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Литви, Нідерландів, Польщі, Швеції. Серед бізнес-моделей:
- магазини non-food: 5.10.15 (Польща), BARGELLO PERFUME, CHARME DE PARIS, HUSSE Ukraine, Pierre Cardin Ukraine, «Грілекс», «Дюна-Веста», «Мода EGLE Мода», «Парфум Бар»;
- мережі супермаркетів та продуктові магазини: SPAR, «Вопак», «ЕКО-Лавка», «Молоко від фермера», «Наш край»;
- кав’ярні, пекарні, фаст-фуд, ресторани національної кухні: BON JOUR MENU, GRILL PUB, MERRY BERRY, Mini Melts, One Gogi, Sushi Wok, «Булочная народная», «Львівські круасани», «Майстерні пончиків», «Перша чарівна скриня», «Сімейна пекарня», «Франсуа.уа» та багато інших.

Знайти постачальників крафтової фермерської продукції рітейлери та ресторатори зможуть на Фермерському ярмарку контрактів, де фермери з усіх куточків країни презентуватимуть смаколики власного виробництва — сири, ковбаси, плодоовочеву продукцію, мед, соуси, спеції та прянощі, горіхи, чаї, трав’яні збори, солодощі, нестандартні хлібобулочні вироби, органічну продукцію та ін.

Цьогорічна ділова виставкова програма сміливо претендує на звання університету франчайзингового підприємництва! У регламенті — стан та перспективи франчайзингу в Україні, вичерпна інформація для тих, хто планує придбання франшизи або масштабування власного бізнесу, міжнародна експансія, інструменти розвитку МСБ від ЄБРР, інноваційні інструменти просування бізнесу, керування персоналом та ін. З докладною програмою можна ознайомитись на виставковому сайті.

На сьогодні виставки перетворились на справжній інформаційний хаб. Виставкові сторінки у Фейсбуці, що вже охоплюють понад 1,5 млн. читачів, стали популярними ринковими порталами та цілорічно транслюють свіжі новини. Каталоги виставок, друковані та віртуальні на сайтах, активно використовуються як нагальні галузеві довідники. І раз на рік усі гравці галузі зустрічаються в реалі — «живі» компанії, люди, останні тренди, ринок, як він є.

Отже, будьте в курсі — приходьте з 12 по 14 березня на виставку «Франчайзинг», форум «Індустрія торгівлі» та Фермерський ярмарок контрактів! Запрошення замовляйте на www.franchexpo.com, www.marho.ua, www.b2b.fermerua.com. Свіжі ринкові новини тут: www.facebook.com/Franch.Expo, www.facebook.com/fermer.forum.

21.02.2019