16 - 18 березня, 2021
ЯК ДІСТАТИСЯ Замовити запрошення English

Новини

Easyvending презентує на «Індустрії торговлі 2020» витончений та компактний модельний ряд кавоварок Business Line від laRhea (Rheavendors)!

Кавоварки Business Line — це підвищена продуктивність до 48-ти напоїв, стильний дизайн та незмінна якість напоїв. Ідеальний варіант для місць з високою прохідністю. Завдяки Variplus, комплексу інноваційних технологій, це обладнання готує найсмачнішу каву та великі і навіть багатошарові кавові напої, а також заощаджує електроенергію, має збільшений «пробіг» до чистки, а заварювальний вузол взагалі можна розібрати голими руками.

Окрім кавомашин, компанія Easyvending презентує також смачні та ароматні напої від концерну Mokate: каву в зернах різного купажу (новинка в Україні) та розчинні інгредієнти для вендингу – шоколад, вершки, капучино та інше. Відвідувачі зможуть протестувати кавомашини, на власні очі побачити їх бездоганну роботу, а також скуштувати приготовані на них напої з асортименту Mokate.

Концерн Mokate – відомий у всьому світі польський концерн з виробництва розчинних інгредієнтів для вендингу, а також кави та кавових напоїв для сегменту HoReCa, лідер східноєвропейського ринку кави, його продукція поставляється в більш ніж 60 країн світу. Концерну вже більше 100 років, і за плечима довга історія розвитку і перемог. На сьогоднішній день до складу Mokate Group входять 9 незалежних компаній, кожна з яких має власну спеціалізацію, що є гарантією якості кінцевого продукту. Продукція концерну має сертифікати якості, відповідає усім вимогам ЄС щодо впливу на здоров’я людини, і багато разів отримувала різноманітні міжнародні винагороди та призи як в Польщі, так і за кордоном.

Дізнатися більше про ТМ Mokate Ви можете з відео.Також радимо звернути увагу на пакетовані фруктові та ягідні чаї ТМ Loyd і ТМ Minutka (дочірні компанії Mokate Group), які складаються виключно з натуральних та екологічно чистих компонентів – відбірного подрібненого чайного листя, шматочків фруктів та ягід. Завдяки особливим пакетикам з інноваційного шовкового матеріалу чай смакує ще краще.

Переконатися в якості обладнання та напоїв власноруч і придбати їх Ви зможете на форумі «Індустрія торговлі 2020» з 17 по 19 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

05.03.2020