EN      UA

Главная


«Індустрія торгівлі» є ключовою подією українського ринку рітейлу, демонструючи повний спектр рішень для магазинів та закладів громадського харчування у ТРЦ.

Торговельне і технологічне обладнання, обладнання для власного виробництва у супермаркетах та фуд-кортів, меблі, дизайнерські, оформлювальні та світлові рішення для торгових приміщень — ці та багато інших напрямків презентують провідні виробники та постачальники.

«Індустрія торгівлі» пропонує ефективні рішення і для великих мережевих рітейлерів та ТРЦ, і для окремих магазинів та закладів громадського харчування. Виставка презентує як готові робочі рішення, так і концепти торговельних точок майбутнього. Стендову участь підтримує програма заходів.

Максимальний ефект дає одночасне проведення «Індустрії торгівлі» з виставками «Франчайзинг», «Промисловий холод», «Тепличне господарство» і Форумом фермерських технологій. Комплекс цих заходів дозволяє максимально задовольнити потреби відвідувачів — торговельних мереж, закладів громадського харчування, підприємців.

Детальніше про форум


Организатор выставки

Выставочный центр

При поддержке
Информационная поддержка
 
 
Експерт з вітриністики
Эксперт торговли